Viernes 20 de Mayo de 2022

Hoy es Viernes 20 de Mayo de 2022 y son las 04:15 - Las opiniones o juicios vertidos en éste espacio, por entrevistados, columnistas, oyentes o seguidores de Kiosco Radio, son de exclusiva responsabilidad de quienes las expresen. No representan necesariamente el pensamiento, ni la línea editorial del medio.

LANZAMIENTOS

2 de agosto de 2021

SEMOLÍN DE TRIGO PAN.

Ideal para la elaboración de pastas frescas o secas –ya que facilita el amasado y proporciona un masa firme- el Semolín de Trigo Pan Chacabuco, recientemente incorporado al mercado, es un producto de granulometría intermedia entre la sémola y la harina que se obtiene durante el proceso de molienda.

Al liberar menos almidón en el agua de cocción, sus beneficios se observan especialmente en las pastas “al dente”, que al ser hechas con este producto resultan más ricas y livianas.

También es posible elaborar panes y pizzas, agregando el Semolín como ingrediente, o bien utilizándolo para espolvorear. Al emplearlo para estirar la pizza en lugar de aceite, se genera la crocancia y rusticidad tan deseada en ese tipo de productos.

De esta manera, Molino Chacabuco sigue innovando y ofreciendo a los consumidores nuevas opciones adaptadas a las tendencias actuales.

 

 

Emilyano Zapota

              

ALLAH TÜRK IRKINI KORUSUN VE YÜCELTSİN


(Emilyano Zapota) & (MXBOZ KURT) BURASI TÜRK IRKININ HIŞMINA UĞRAMIŞTIR
Selamlar Şimdi Düşünüyorsunuz Ne Oldu Diye Ne Oldu Açıklayayım Ulu TÜRK Irkının Hışmına Uğradınız Burası ATTİLA Nın Torunları Tarafından Hack Edilmiştir Sizlere Kısaca Şunu Demek İstiyorum Biz TÜRK Irkının Sabrı İle Uğraşmaya Kalkmayın Çünkü Bunu Deneyen Atalarınız Cehennemi Boyladı Unutmayınızki Biz TÜRKLER Tanrının Yer Yüzündeki Öfkesiyiz Atam ATTİLA'Nın Değimi İle Kırbacı ........ Sizler Bizim Birliğimizi Diriliğimizi Bozmaya Çalıştıkça Bizler Dahada Hırslanıyoruz Bunun İçin Sizlere Teşekkür Ederiz Çünkü Düşmanımız Kim Asla ..... Unutmuyoruz. Ve Şunu Demek İstiyoruz.............. Biz TÜRKLER Ne Dostu Ne Düşmanı Ne Yapılan İyiliği Ne Yapılan Kötülüğü Unuttuk .......................... Bizlere Atalarımızdan Kalan İntikam Mirasını Kıyamete'Dek Üzerinize Kusmaya And İçtik AY YILDIZLI Al Bayrağımızı Vatikana Avrupaya O Çok Güvendiğiniz Çakma Mega Güç Amerikaya Dünyanın Ufkuna Dikene Dek Bu Savaş Devam Edecek Bizlere Miras Kalan Yüce Din İslamı Yeri Göü Yaratan ALLAH İzin Verdikçe Tüm Dünyaya Yayacağız Bizler Dünyanın Dengesini Bozan Şanlı TÜRK Irkı Sizlerin Kabusu Olacağız Dua Edin Tanrı Sizi Affetsin Çünkü Acıklı Bir Son Sizleri Bekliyor. Ezelden Beri Çok Kan Döktük Bu Uğurda Ve Aslımızdan 1 Gram Kaybetmedik İlk Günkü Gibi OĞUZ Atamızın Yolundan Gidiyoruz 7'Den 70'E Hiç Değişmedik Damarlarımızda Akan O Kan Nerede Olursak Olalım Bizi Daima Dinç Tutuyor. Ve Nereden Geldiğimizi Ve Nereye Gideceğimizi Görevimiz Ne Olduğunu Hatırlatıyor. Bizden Önce Sizlerin Kabusu Olan ALPARSLAN - ERTUĞRUL GAZİ - OSMAN GAZİ ......... FATİH SULTAN MEHMET HAN - KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN SULTAN ABDÜLHAMİT HAN - MUSTAFA KEMAL ATATÜRK Ve Daha Niceleri Bu Kişiler Sizin Atalarınıza Neler Yaptı Çok İyi Biliyorsunuz Biliyorum Çok Korkutucu Gelecek Ama Biz Bu İsmi Geçen Şanlı Ataların Torunlarıyız Bilmem Anlata Bildimmi Bundan Sonraki Süreçte Sonunuz Geçmişte Bıraktığınız Atalarınız Gibi Olacak Zararın Neresinden Dönerseniz Sizin İçin Kardır. Ya Biat Edeceksiniz Yada Gazabımıza Uğrayacaksınız O Papanız Ayağımıza Kapanacak... Kimler Ne Plan Kuruyor Çok İyi Biliyoruz Ve Daima Hazır Ve Nazırız Elbet 1 Gün Kızıl Elmada Buluşacağız Bunu Okuyan TÜRK Kandaşlarım Ve Aynı Dini Paylaştığım Müslüman Kardeşlerim. BURASI TÜRKLER TARAFINDAN HACK EDİLDİEmilyano Zapota Says: https://emilyanozapota.info Contact: info@emilyanozapota.info

COMPARTIR:

  • Desarrollado por
  • RadiosNet